SZC logo

Nógrád Vármegyei Szakképzési centrum

OM kód: 203048/023 | 2660 Balassagyarmat, Régimalom utca 2.

Intézmény logo

Nógrád Vármegyei SZC Szondi György Technikum és Szakképző Iskola

 • Hírek
 • Közérdekű adatok
 • Teams
 • KRÉTA
Széchenyi 2020

Hírek

2022. okt. 20.


Tanka Ágnes (igazgató)

  Erasmus+ program közös zárórendezvény

  Tegnap került sor az NMSZC Szondi György Technikum és Szakképző Iskola és a Szent-Györgyi Albert Technikum 2021/22-es tanévi Erasmus+ program közös zárórendezvényére.

  Erasmus+ program közös zárórendezvény

  Az eseménynek iskolánk adott otthon. A rendezvényen jelen volt a Szent-Györgyi Albert Technikum 12 diákja is kísérő tanáraikkal, hiszen ők egy csoportot alkottak 12 szondis diákkal a lengyelországi Kaliszban. A Szondi 23 tanulója vehetett át  tanúsítványt Baranyi Zoltán főigazgató úrtól az egyhónapos nyári szakmai gyakorlatról.

  Tizenegy tanuló a lengyelországi Kaliszban, 12 tanuló Szicíliában teljesítette a nyári szakmai gyakorlatát. A diákok mellett az NMSZC balassagyarmati intézményeinek tizenkét oktatója is átvehette a mobilitást igazoló tanúsítványt, akik Olaszországban, Spanyolországban ismerkedtek  a szakképzéssel.

  Galéria

  KAPCSOLÓDÓ HÍREK


  Szondi-napok 2023

  Szondi-napok 2023

  Tavasszal a diákönkormányzati üléseken tervezték meg a két nap programját. Előzetes feladatként szakmát népszerűsítő kisfilmet és rajzot kellett készíteni a tanulóknak. Rajz és vers kategóriákban Szondis Alkotói Pályázatot hirdettek, melyre negyven pályázat érkezett a diákoktól.

  2023. jún. 13.


  Szrenkáné Arató Mária

  Szondis diák öregbítette a Nógrád Megyei SzC hírnevét országos versenyen

  Szondis diák öregbítette a Nógrád Megyei SzC hírnevét országos versenyen

  2023. 02. 23-25- ig került megrendezésre az Implom József helyesírási verseny Kárpát-medencei döntője, Gyulán az Erkel Ferenc Gimnázium szervezésében. Ide azok a középiskolai diákok jutottak be, akik az iskolai első, majd a központi a 2. fordulón a legmagasabb pontszámot érték el a kategóriájukban.

  2023. febr. 27.


  Tanka Ágnes (igazgató)

  SZONDIS KARÁCSONYI RAJZPÁLYÁZAT

  SZONDIS KARÁCSONYI RAJZPÁLYÁZAT

  Az adventi időszakban iskolánk diákönkormányzata adománygyűjtést és karácsonyi rajzversenyt hirdetett.

  2022. dec. 21.


  Szrenkáné Arató Mária


  Partnereink

  • Mahle
  • Zollner
  • Delta-tech
  • R-Carnet
  • Szakképzési Hét
  SZC logo

  Nógrád Vármegyei Szakképzési centrum


   • Intézmény logo
   • Nógrád Vármegyei SZC Szondi György Technikum és Szakképző Iskola

    2660 Balassagyarmat, Régimalom utca 2.

   • Telefon: +3635501600

    E-mail: szondi@szondi-nmszc.hu

    OM azonosító: 203048/023


   2023Nógrád Vármegyei SZC Szondi György Technikum és Szakképző Iskola